Planinarski savez Srbije

Planinsko trčanje

REZULTATI:

2020. godina

  1. kolo – „Nebeska staza-planinarski polumaraton“ – Čortanovci  – (Rezultati kola)

Generalni plasman nakon 1. kola:

Muškarci:

 Takmičarklub / ekipabodova
  1.Srđan MatePSK Pobeda Beograd85
  2.Slavko PanićPSK Pobeda Beograd75
  3.Marko ĐurovićPK Era Užice66
  4.Jurica SrejićPSK Balkan Beograd58
  5.Aleksandar VukmirovićPK Železničar Inđija51
  6.Danijel LončarevićPSD Železničar Novi Sad45
  7.Miloš MilisavljevićPSK Pobeda Beograd40
  8.Nenad SudarovPSD Železničar Novi Sad36
  9.Nemanja RistovićPAK Mosor Niš32
10.Petar NenadovPK Železničar Inđija29
11.Aleksandar RadukinPSD Železničar Novi Sad26
12.Slađan BlagojevićPK Tara Bajina Bašta24
13.Lazar MomčilovićPSK Brđanka Aleksinac22
14.Zoran SpirovskiPK Tara Bajina Bašta20
15.Davor GačićPK Era Užice18
16.Nedeljko TomanovićPSK Spartak Subotica16
17.Jovan JanićPAK Mosor Niš15
18.Zoran MarkovićPSD Železničar Novi Sad14
19.Miodrag PetronijevićPSK Jastrebac Kruševac13
20.Dragan StojiljkovićPAK Mosor Niš12
21.Ognjen ĆirićPD Kablar Čačak11
22.Vladimir RanisavPD Azimut Beograd10
23.Ljubomir RadojkoPSD Ljukten Trstenik9
24.Goran UngurovićPSK Balkan Beograd8
25.Milutin PetkovićPSK Balkan Beograd7
26.Radivoje BojerPK Železničar Inđija6
27.Miloš GopićPSK Balkan Beograd5
28.Bojan RadojčićPK Železničar Inđija4
29.Aleksandar MitićPD Jelenak Pančevo3
30.Filip PantovićPK Tornička Bobija Ljubovija2
31.Nenad OrlovićPSD Železničar Novi Sad1
31.Mihailo TopalovićPK Era Užice1
31.Duško KunićPSK Balkan Beograd1
31.Stefan RanitovićPSK Balkan Beograd1
31.Zoltan GortvaPSD Železničar Novi Sad1
31.Dušan MarinkovićPSK Balkan Beograd1
31.Viktor PrčićSPK Spartak Subotica1
31.Goran TintorPK Borkovac Ruma1
31.Darko JankovićSPK Spartak Subotica1
31.Nemanja SlavićPSK Balkan Beograd1
31.Miroslav LovrićPK Borkovac Ruma1
31.Milan JovanovićPSK Balkan Beograd1
31.Branko ČekićPK Železničar Inđija1
31.Dejan PrčićSPK Spartak Subotica1
31.Branislav ZarićPK Železničar Inđija1
31.Dalibor MomirovKP Žrenjanin Zrenjanin1
31.Slobodan DimitrovKP Žrenjanin Zrenjanin1
31.Vladimir GajovićPSK Železničar Kraljevo1
31.Miodrag BogdanovićPSK Pobeda Beograd1
31.Nenad MaleševićPK Železničar Inđija1
31.Goran ČolićPSD Ljukten Trstenik1
31.Dragan GlišićPSD Ljukten Trstenik1
31.Željko PavlovićPK Železničar Inđija1

Žene:

 Takmičarklub / ekipabodova
 1.Ivana ŽivkovićPSK Pobeda Beograd85
 2.Slađana VukasPK Železničar Inđija75
 3.Suzana Aćimovic ĐumićPK Železničar Inđija66
 4.Ana LukićPK Tara Bajina Bašta58
5.Vanja DumeljićPSK Pobeda Beograd51
 6.Dragana MilanovićPAK Mosor Niš45
 7.Jasna MijalčićExtreme Summit Team Beograd40
 8.Maja MilosavljevićPSK Jastrebac Kruševac36
 9.Milena GatarićPSD Železničar Novi Sad32
10.Sladjana DečermićPD Jelenak Pančevo29
11.Tatjana RadivojevićPSK Pobeda Beograd26
12.Ines KopilovićPSK Spartak Subotica24
13.Vedrana GvozdenovićPSK Balkan Beograd22
14.Maja SimićPSK Balkan Beograd20
15.Danijela GojkovićPSK Balkan Beograd18
16.Milica LukovićPSK Balkan Beograd16
17.Jadranka TasićPAK Mosor Niš15
18.Jelena SunajkovićPK Železničar Inđija14
19.Milana ĆurčinPK Železničar Inđija13
20.Ana-Marija ĆeranićSK Tribe Beograd12
21.Isidora SimićSK Tribe Beograd11
22.Maja StankovićPSK Pobeda Beograd10
23.Dubravka IvanićPK Borkovac Ruma 9
24.Tatjana ĐurinPSK Pobeda Beograd 8
25.Branka ČubrilovićPSK Železničar Kraljevo 7
26.Jelena RadosavljevićPK Borkovac Ruma       6
27.Tamara PrijićPK Železničar Inđija 5
28.Gordana ĆeranićPSK Pobeda Beograd 4

Ekipno:

Poz.klub / ekipaUkupno bodova
1.PSK Pobeda Beograd245
2.PK Železničar Inđija155
3.PSD Železničar Novi Sad113
4.PK Tara Bajina Bašta102
5.PAK Mosor Niš 92
6.PSK Balkan Beograd 88
7.PSK Spartak Subotica 41
8.PK Borkovac Ruma 11

2019. godina